Registrace
 
 
 
 

Starlife SILYMARIN STAR 60 kapslí Kód: 2744

Ostropestřec přispívá k normálnímu trávení, podporuje funkci jater a žlučníku.

Vaše cena s DPH: 330 Kč
Běžná cena 507 Kč
Ušetříte 178 Kč sleva 35 %
Skladem 99 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

Hlavní účinek ostropestřce je na podporu funkce jater. Ostropestřec má také povzbuzující účinek na žlučník, který je nazýván „tiskovým mluvčím jater“  a jakmile se ozývá žlučník, signalizuje to špatný stav jater. Ostropestřec přispívá ke normálnímu fungování a ochraně jater, příznivě ovlivňuje jejich detoxikační potenciál. Podporuje trávení a srdeční činnost. Je užitečný pro udržení fyziologických čistících funkcí. Ostropestřec zvyšuje odolnost organismu v náročných podmínkách a napomáhá fyziologické rovnováze cukrů. 

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

  • normální trávení a funkce jater, pročištění
  • hladina cukru v krvi
  • činnost srdce
  • přirozená obranyschopnost

Složení:

Složení 2 tobolek: Silybum marianum (ostropestřec mariánský, semeno, Silymarin 2,5 %, extrakt 4:1) 2.000 mg; sójový olej; emulgátor: sójový lecitin. Želatinová tobolka (barvivo: karamel a titanová běloba).
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:
1 tobolka 2× denně.

Balení: 60 tablet

Upozornění:

Nevhodné pro děti. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 
Produkt je zařazen v těchto kategoriích
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace