Registrace
 
 
 
 

Starlife KOREAN GINSENG STAR 60 kapslí Kód: 2762

Ženšen byl pro čínské císaře symbolem mládí, výkonnosti a vitality.

Vaše cena s DPH: 472 Kč
Běžná cena 726 Kč
Ušetříte 255 Kč sleva 35 %
Skladem 100 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

Ženšenu jsou přisuzovány téměř magické vlastnosti, ve staré Číně  byl symbolem mládí, výkonnosti a vitality a byl používán takřka na všechny lidské fyzické i psychické problémy. 
Účinek předčí běžné povzbuzující látky jako je káva, čaj, nikotin, energetické nápoje, jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý. Ženšen pomáhá udržovat dobrý kognitivní výkon, přispívá k normálnímu krevnímu oběhu, který je spojován s mozkovou výkonností a reaktivitou. Podporuje optimální duševní a kognitivní činnosti – paměť, bdělost a vitalitu. Podílí se na udržení fyzických a duševních schopností i v případě slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace. Blahodárně působí na normální hladinu glukózy v krvi a metabolismus insulinu. Ženšen napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu a správné činnosti imunitního systému. V neposlední řadě příznivě ovlivňuje i sexuální konfort a sexuální pohodu.

Ženšen (Panax ginseng)

  • vytrvalost, kondice, vitalita a energie
  • osvěžení těla
  • odolnost organismu – únava, stres
  • normální funkce  imunitního systému

Složení:

Složení 2 tobolek: Sójový olej; Panax ginseng (ženšen pravý - všehoj, extrakt 15:1 s obsahem 68 ginsenosidů) 1.020 mg. Želatinová tobolka.
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:

  • 1 tobolka 2× denně.

Balení: 60 tablet

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 
Produkt je zařazen v těchto kategoriích
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace