Registrace
 
 
 
 

Starlife INOSINE STAR 60 kapslí Kód: 4577

Inosine pro sportovce při aktivitách náročných na spotřebu kyslíku, základní zdroj energie ATP.

Vaše cena s DPH: 427 Kč
Běžná cena 656 Kč
Ušetříte 229 Kč sleva 35 %
Skladem 99 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

Inosine star napomáhá při řadě procesů ovlivňujících fyzický výkon. Je vynikající pro silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty, kde poskytuje okamžitý zdroj energie. Je součástí nukleotidů purinové řady a podílí se na řadě procesů v organismu. Suplementace Inosinem ma vliv na řadu procesů ovlivňujících fyzický výkon. K ním patří efekt zvýšení zásobování svalových tkání kyslíkem, což má za následek efektivnější svalovou činnost a celkové zkvalitnění tréninku. Významný vliv má také zvýšení hladiny ATP. Pro vytrvalostní sporty je podstatný jeho účinek na snížení tvorby kyseliny mléčné při nynějším výkonu.

Inosine

  • je přirozená látka,  která je tělu vlastní
  • z inosinu si tělo  tvoří základní zdroj energie – ATP (adenosintrifosfát)
  • ATP má přímý vliv na procesy ovlivňující pracovní výkon
  • je součástí nukleotidů purinové řady a má vliv na fyzický výkon

Složení:

Složení 2 kapslí: Inosin 1.000 mg; rýžová moučka; protispékavá látka: oxid křemičitý, stearan hořečnatý. Želatinová kapsle.
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:

  • 1 kapsle 2× denně.

Balení: 60 tablet

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Výrobek není vhodný pro osoby s poruchou metabolismu kyseliny močové a trpící celiakií. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace