Registrace
 
 
 
 

TianDe Přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky Kód: 901494

3D Photoner je přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky vytvořený pro použití v domácích podmínkách a určený pro pravidelné kosmetické procedury.

Vaše cena s DPH: 3 863 Kč
Běžná cena 5 943 Kč
Ušetříte 2 080 Kč sleva 35 %
 
Omlouváme se, tento produkt je dočasně vyprodaný
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

3D Photoner

Přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky kloubí efektivní metody ultrazvukové mikromasáže a měkkého fotochromatického účinku se spektrem elektromagnetických vln různých délek (červená, modrá, zelená barva). Metody fotochromatického a ultrazvukového působení jsou ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek a nedokonalostí, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nerovností.

3D Photoner

  • ultrazvukový účinek- sonodermie. Ultrazvuk způsobuje mechanické chvění neboli vibromasáž
  • fotochromatický účinek má blahodárný vliv na stav pokožky

Použití

  • důkladně si očistíme obličej
  • připojíme síťový adaptér a zapneme napájení
  • na ošetřovanou část obličeje naneseme tlustou vrstvu krému od TianDe*
  • věnujeme pozornost tomu, aby se zářič elektrického přístroje během kosmetické procedury pevně dotýkal pokožky
  • doporučovaná délka procedury je 10-15 min

Upozornění: během procedury je vhodné chránit oči. Nedoporučujeme směřovat ultrazvukový zářič na části pokožky, kde se vyskytuje vyrážka, akné, popáleniny nebo skvrny. Při výkonu procedury bude vyvíjeno působení i na přilehlá místa pokožky.

* Přístroj byl navržen takovým způsobem, abyste ho pro dosažení maximálního účinku procedury mohli používat spolu s vhodnými kosmetickými přípravky pro váš typ pokožky. To znamená, že před procedurou můžete nanést hydratační nebo liftingový krém, gel, případně sérum od TianDe a následně si vychutnat ještě viditelnější výsledek kosmetické procedury.

Balení: 1 ks

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace